The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Фен тема: Supernatural - Page 2 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Фен тема: Supernatural - Page 2 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фен тема: Supernatural

Go down 
+9
MaRTiT0
Lovely Vampire
Harmony
decode
y0`
vampir4e
Miss Salvatore
Скитница
Sunshine
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lovely Vampire
Администратор
Администратор



Mнения : 8499
Регистриран на : 27.01.2010

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Фен тема: Supernatural - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Supernatural   Фен тема: Supernatural - Page 2 Icon_minitimeПет 08 Юли 2011, 11:46

Шести сезон толкова ме разочарова... Беше ми толкова тъп и безсмислен.. Имаше 2-3, мааакс 4 епизода, които ми харесаха, всичко друго ми беше крайно безинтересно и излишно.
Бях разочарована, когато разбрах, че ще има 7 сезон... Какво повече ще измислят?! Само развалиха хубавия сериал! Стана точно като с One Tree Hill - до 4 сеозн всичко беше ок....
Най-ми харесват от 1 до 4 сезон, оттам нататък започнаха да го развалят... А откакто Крипке се отказа... просто не е същото.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Скитница
Повелител на нощта
Повелител на нощта
Скитница


Female Mнения : 3597
Репутация : 64
Рожден ден : 28.02.1992
Регистриран на : 06.03.2010
Години : 32
Местожителство : Разград/В.Търново

Роул Плей герой
Име на героя: Мелани Никсън
Възраст: 18
Раса: вещица

Фен тема: Supernatural - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Supernatural   Фен тема: Supernatural - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011, 22:24

много добър епизод Фен тема: Supernatural - Page 2 644233

ухууууу ще гледаме още един сезон с Мишаааааа Фен тема: Supernatural - Page 2 644233 Фен тема: Supernatural - Page 2 644233 Фен тема: Supernatural - Page 2 285222 Фен тема: Supernatural - Page 2 285222 Фен тема: Supernatural - Page 2 285222


надявам се де Фен тема: Supernatural - Page 2 498218
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Фен тема: Supernatural - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Supernatural   Фен тема: Supernatural - Page 2 Icon_minitimeВто 26 Юни 2012, 20:55

В момента гледам 7 сезон и учудващо - адски много ми харесва!!!! Наистина много добре с го направили и смиля, че 8 може и да не е чак такава боза.

Мисля да изгледам пак 6-ти, защото не го помня. Фен тема: Supernatural - Page 2 572640 Но 7 наистина ме свари неподготвена, очаквах голяма боза. Фен тема: Supernatural - Page 2 572640
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Sponsored content





Фен тема: Supernatural - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Supernatural   Фен тема: Supernatural - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фен тема: Supernatural
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Фен тема: The O.C.
» Фен тема: Awkward (MTV)
» Фен тема: House MD
» Фен тема: Chuck
» Фен тема: Lost

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: Слънчев лъч проблясва... и вампирите изчезват... :: Музика и филми :: Сериали (фен теми)-
Идете на: