The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Виена, Австрия 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Виена, Австрия 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Виена, Австрия

Go down 
АвторСъобщение
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Виена, Австрия Empty
ПисанеЗаглавие: Виена, Австрия   Виена, Австрия Icon_minitimeНед 07 Окт 2012, 12:58

Щом реша, правя го. Ето че отново съм в Европа, по-специално във Виена, града в който бях през 17ти век. Беше доста добро време.. Хората не знаеха много за вампирите, всички бяха много доверчиви. Убивах на спокойствие заедно с един мой приятел. За съжаление се скарахме и той пое свой собствен път и не съм го виждал от тогава. Надявам се сега да го видя отново тук, ако не е мъртъв вече разбира се.
-Какво ще желаете господина. -гласът на сервитьорката в кафета в центъра на града ми прекъсна размислите.
-Един чай, моля. -усмихнах й се. След малко щях да я примамя навън и да я убия, но преди това наистина се нуждаех от чай, беше доста студено навън, а и винаги съм харесвал чай, странно за вампир като мен.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Виена, Австрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виена, Австрия   Виена, Австрия Icon_minitimeНед 07 Окт 2012, 15:42

Минаха няколко дни откакто съм тук, но се чувствам самотно. Убивам хора и спя по хотели. Бих искал отново да срещна онзи мой приятел и да заживеем някъде тук, не исках да се връщам в САЩ, там не беше за мен. А и онзи град ми нанесе твърде много спомени които не трябва един вампир да има.
Докато се разхождах по улицата сетивата ми доловиха друг вампир, веднага разбрах кой, завлякох го в една изоставена уличка и започнах:
-Знаеш ли дали тук има още такива като нас? -казах грубо.
-Да, има. -отговори ми бързично, явно беше нов и го беше страх от мен.
-Имаш ли господар? Някой който да ти нарежда?
-Да. -каза още по-страхливо.
-Заведи ме при него. -бях решен да видя кой е тук и с кой мога да се спогодя, и с кой не.
Върнете се в началото Go down
 
Виена, Австрия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: