The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се!

Humanity is vampire's greatest weakness.

ИндексПорталРегистрирайте сеВход

Share | 

Виена, Австрия

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
soull
Главен модератор
Главен модератор

Male Mнения : 10597
Рожден ден : 18.09.1994
Години : 23
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

ПисанеЗаглавие: Виена, Австрия   Нед 07 Окт 2012, 12:58

Щом реша, правя го. Ето че отново съм в Европа, по-специално във Виена, града в който бях през 17ти век. Беше доста добро време.. Хората не знаеха много за вампирите, всички бяха много доверчиви. Убивах на спокойствие заедно с един мой приятел. За съжаление се скарахме и той пое свой собствен път и не съм го виждал от тогава. Надявам се сега да го видя отново тук, ако не е мъртъв вече разбира се.
-Какво ще желаете господина. -гласът на сервитьорката в кафета в центъра на града ми прекъсна размислите.
-Един чай, моля. -усмихнах й се. След малко щях да я примамя навън и да я убия, но преди това наистина се нуждаех от чай, беше доста студено навън, а и винаги съм харесвал чай, странно за вампир като мен.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор

Male Mнения : 10597
Рожден ден : 18.09.1994
Години : 23
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Виена, Австрия   Нед 07 Окт 2012, 15:42

Минаха няколко дни откакто съм тук, но се чувствам самотно. Убивам хора и спя по хотели. Бих искал отново да срещна онзи мой приятел и да заживеем някъде тук, не исках да се връщам в САЩ, там не беше за мен. А и онзи град ми нанесе твърде много спомени които не трябва един вампир да има.
Докато се разхождах по улицата сетивата ми доловиха друг вампир, веднага разбрах кой, завлякох го в една изоставена уличка и започнах:
-Знаеш ли дали тук има още такива като нас? -казах грубо.
-Да, има. -отговори ми бързично, явно беше нов и го беше страх от мен.
-Имаш ли господар? Някой който да ти нарежда?
-Да. -каза още по-страхливо.
-Заведи ме при него. -бях решен да видя кой е тук и с кой мога да се спогодя, и с кой не.

Виена, Австрия
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1