The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Season 3, episode 21 - Before Sunset 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Season 3, episode 21 - Before Sunset 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Season 3, episode 21 - Before Sunset

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitimeПет 04 Май 2012, 07:59

Какво мислите за епизода?
За мен беше доста добър. Имаше си екшън и тъжни моменти, когато убиха Клаус. Но само тогава не ми стана ясно защо Тайлър не умря след като Клаус умря..? Или пък Клаус не е точно умрял?
Но пък ако наистина е мъртъв то това означава че най-накрая моята Катерина ще се върне в градааа Season 3, episode 21 - Before Sunset 644233 нямам търпение, жалко че остава само един епизод до края на сезона. Иначе както гледам Аларик ще се задържи повече отколкото мислех.
На Елена й стана нещо в края на епизода, дано да е умряла, но едва ли Season 3, episode 21 - Before Sunset 572640
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitimeПет 04 Май 2012, 09:36

Аз разбрах, че Бони само е спряла сърцето на Клаус. Все пак Древен се убива само със специалното дърво. Според мен Клаус е само временно отстранен от пейзажа.

Иначе тая Елена толкова ме дразни, защо не умре беее, защоо!

Хареса ми Кларолайн момента...

Иначе напоследък е малко боза сериала според мен...
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
dark_dandelion
Човек
Човек



Female Mнения : 1
Репутация : 1
Регистриран на : 04.05.2012

Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitimeПет 04 Май 2012, 13:33

Доста добър беше този епизод, на фона на останалите ми хареса.
Клаус е временно нокаутиран. Сигурна съм, че в следващия сезон ще го изпльокат пак.
Елена за жалост се връща в следващата серия, хранех слаби надежди поне една серия да пропусне...или пък да вземе и тя да стане вампир, но не би Season 3, episode 21 - Before Sunset 110117
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitimeСъб 05 Май 2012, 06:48

dark_dandelion написа:

Елена за жалост се връща в следващата серия, хранех слаби надежди поне една серия да пропусне...

Браво за коментара!!!!!
Върнете се в началото Go down
11thevampirediaries
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 5634
Репутация : 18
Рожден ден : 26.09.1997
Регистриран на : 21.03.2011
Години : 26
Местожителство : Бургас

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitimeПон 07 Май 2012, 19:06

Не знам защо Ди мисли,че сериалът е малко боза,но на мен ми харесва дори повече от преди Season 3, episode 21 - Before Sunset 572640 Всичко е замислено иделано! И на мен много ми хареса Кларолайн момента <3 Но харесвам и Тайлър и кер...
Най-накрая на епизода ми беше мн гадно за Клаус а всички си селебрейтвът Season 3, episode 21 - Before Sunset 572640
Също се надявам Рик да се задържи,макар и лош ...
И Клаус със сигурност ще го върнат,няма как ! Аз на това и се надявам..без него няма да е същотоо <33
И супер много ме изкефиха Кер и Бекито ;д
Barbie Team Season 3, episode 21 - Before Sunset 572640
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Season 3, episode 21 - Before Sunset Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 21 - Before Sunset   Season 3, episode 21 - Before Sunset Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Season 3, episode 21 - Before Sunset
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Season 3, episode 17 - Break On Through
» Season 3, episode 18 - The Murder of One
» Season 3, episode 20 - Do Not Go Gentle
» Season 3, episode 22 - FINALE
» Season 3, episode 9 - Homecoming

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: Полунощ... Дневниците на вампира :: Сериалът :: Сезон 3 [2011/2012]-
Идете на: